Ürituste galerii - kogukonna tegevuste kogumik

2019

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

ST sen3 vaba – 1.koht

LA sen3 vaba – 1.koht

LA sen1+2 vaba – 1.koht

no images were found

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

ST sen3 vaba – 1.koht

LA sen3 vaba – 1.koht

no images were found

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

WDSF sen III LA – 2.koht

WDSF sen II LA – 2.koht

WDSF sen III ST – 8.koht

no images were found

Aleksandr Mongolessov – Margit Piirsoo

LA sen 3+4 D – 3.koht

LA sen1 D – 3.koht

Peeter Änilane – Lumme Kadaja 

TK+Sen 4 tantsu – 2.koht

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

LA sen3 open – 2.koht

no images were found

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

LA sen3 open – 3.koht

no images were found

Raivo Lill – Lea Õunapuu
TK+Sen 4 tantsu – 1.koht
Peeter Änilane – Lumme Kadaja
TK+Sen 4 tantsu – 3.koht

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg 

sen3 open ST ja LA – 1.koht

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

sen3 D LA – 3.koht

Algajad
Reido Parts – Angelika Sofia  Sapatšuk  – 1.koht
Janar Tilga – Angela Vuks  3.koht
 
Aleksandr Mongolessov – Margit Piirsoo
sen3 D LA – 3.koht
Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen3 EESTI MEISTRID

no images were found

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen3 EESTI MEISTRID

no images were found

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen3 EESTI MEISTRID

no images were found

Stiilipidu “Suurepäraste Salaühingute supervisiooni süsteemsus”  

no images were found

Vaata meie täispikka kroonikat

Tantsuklubi Sinilind // See on klubi, kust leiad tantsukursused täiskavanutele, peotantsu, hobitantsu,  võistlustantsu. 
Tasemed algajatele,  edasijõudnutele ja võistlustantsijatele. Kogukonnas on lõbusad väljasõidud, laagrid ja  stiilipeod. 

Tantsutuur 2018 // 7.detsember, Tartu

ETSL KV // 1.detsember, Tallinn

Tallinn Open // 24,25.november, Tallinn

ETSL KV // 17.november, Tallinn

Klubisisene üritus: ettetantsimine // 17.oktoober, Tartu

ETSL KV // 20.oktoober, Põlva

ETSL KV // 6.oktoober, Jüri

ETSL KV // 29.september, Tallinn

Klubi Suvelaager // Lahmuse

Turnii “Tähtede sära” // 2.juuni, Jõhvi

Tähtede turniir // 12.mai, Jüri

Ritmo Open // 21.aprill, Tallinn

ETSL KV // 1.aprill, Nõo

EMV 10-tantsus // 17.märts, Põlva

EYSL KV // 10.märts, Jüri

Turniir “Tähtede sära” // 3.märts, Põlva

LA EMV // 10.veebruar, Tartu

ST EMV // 27.jaanuar

Klubi talvelaager // 5-7.jaanuar, Lahmuse

Klubi talvelager // 6-8.01

ETSL-i KV Pirital // 21.01

EMV 10-tantsus // 4.02

Klubivõistlus “Tähtede sära” // 11.02

LA EMV // 25.02

ETSL-i KV Jüril // 26.02

ST EMV // 25.03

ETSL-i KV Jüril // 26.03

ETSL- i turniir Tartus // 8.04

Kevadball ja KV Kehras // 15.04

Ritmo XXI // 22.04

ETSL-i KV Jüril // 29.04

Turniir 2Tähtede sära” // 13.05

ETSL-i KV Jüril // 20.05

WDSF Tartu Open // 27.05

Elva Kevad // 3.06

Klubi juunilaager // 16-18.06

Klubi augustilaager // 19,20.08

ETSL-i KV Jüril // 08.10

ETSL-i KV Jüril // 11.11

Tantsutuur 2017 // 10.12

Klubi aastavahetutrall “Kummalised kuulsused” // 28.12

Klubi talvelaager // 1-3.01

EMV 10-tantsus // 23.01

Turniir “Tähtede sära” // 30.01

LA EMV // 13.02

ETSL-i KV Tallinnas // 27.02

ST EMV // 12.03

Turniir “Tähtede sära” // 19.03

ETS-i KV Nõos // 27.03

Tähtede turniir // 16.04

Ritmo XX // 23.04

Klubi juunilaager // 24-26.06

Klubi augustilaager // 19-21.08

ETSL-i KV Jüril // 16.10

Helsinki Open // 22.10

ETSL-i KV Jüril // 13.11

Tantsutuur 2016 // 11.12

Baltic Grand Prix // 16.12

Aastalõpu stiilipidu // 22.12

Klubi talvelaager // 2-4.01

ST EMV // 17.01

Klubivõistlus Tallinnas // 8.02

LA EMV // 14.02

ETSL-i KV Jüril // 1.03

ETSL-i KV Nõos // 15.03

EMV 10-tantsus // 21.03

ETSL-i KV Kosel // 4.04

Ritmo XIX // 18.04

Klubivõistlus Pärnus // 31.05

Klubi I suvelaager // 26-28.06

Klubi II suvelaager // 21-23.08

Klubivõistlus Tallinnas // 19.09

Klubivõistlus “Tähtede sära” Põlvas // 10.10

Helsinki Open // 17.10

ETSL-i KV Jüril // 17.10

Tallinn Open // 28.11

Tantsutuur 2015 // 6.12

Baltic Grand Prix // 18.12

Klubi talvelaager “Talvine tantsutrimm” // 3-5.01

ST EMV // 18.01

LA EMV // 1.02

ETSL KV // 8.02

EMV 10-tantsus // 24.02

Ritmo XVIII // 19.04

ETSL KV “Pärnu Summer 2014” // 7.06

Klubi suvelaager // 13-14.06

Klubivõistlus Põlvas // 13.10

ETSL-i KV Kiilis // 25.10

ETSL-i KV Arukülas // 8.11

Klubivõistlus Siguldas // 6.12

Tantsutuur 2014 // 13.12

EHTL-i KV Võsul // 9.02

Ritmo XVII // 13.04

Tartu Cup // 18.05

Suverõõm 2013 // 15.06

Klubi suvelaager “Suvine tantsulaks” Lahmusel // 29,30.juuni

EHTL-i KV Põlvas // 13.10

Sigilda Rudens // 25.10

EHTL-i KV Rakveres // 23.11

Tantsutuur 2013 // 14.12

EHTL-i KV Maardus // 15.01

ST EMV // 28.01

EHTL-i KV Võsul // 11.02

“Master Cup” Helsinki // 18.02

LA EMV // 25.02

EHTL-i KV Narvas // 1.03

EHTL-i KV Suure-Jaanis // 24.03

Kevadball Mäetaguse mõisas // 30.03

LDSF-i võistlus // 7.04

EHTL-i KV // 7.04

Ritmo XVI // 20.04

Old Thomas Trophy // 21.04

ETSL KV “Tartu Cup” // 12.05

Suverõõm 2012 // 30.06-1.07

TK “Star” klubivõistlus Helsinkis // 18.08

WDSF Tallinn Open // 29.09

EHTL-i KV Põlvas // 21.10

EHTL-i KV Kiilis // 11.11

Tallinn International Open // 24.11

Tantsutuur 2012 // 2.12

ST EMV // 30.01

EHTL-i KV Võsul // 13.02

EV aastapäeva tähistamine tantsupäevana // 24.02

LA EMV // 26.02

EHTL-i KV Narvas // 6.03

EMV 10-tantsus // 19.03

EHTL-i KV Suure-Jaanis // 26.03

Ritmo XV // 22.04

Turniir “Pärnu Suvi”  1.05

Klubi hooaaja lõpulaager // 4.06

EHTL-i suvelaager “Suverõõm 2011” // 1.-3.07

ETL-i KV Põlvas // 15.10

Helsinki Open // 22.10

Sügisturniir Viimsis // 13.11

EHTL-i KV // 19.11

Tantsuturniir 2011 // 4.12

LA EMV // 30.01

EHTL-i KV Võsul // 7.02

Turniir “Ziemevalsis” Valkas // 20.02

ST EMV // 27.02

Klubi tantsupäev // 7.03

EMV 10-tantsus // 13.03

EHTL-i KV Suure-Jaanis // 27.03

Ritmo XIV // 17.04

TK “Cris” tantsuturniir // 1.05

EHTL-i KV Narvas // 15.05

Turniir “Pärnu Suvi” // 5.06

Klubi III grupi hooaja lõpulaager // 12.06

EHTL-i laager-turniir “Suverõõm 2010” // 18.06

EHTL-i KV Tallinnas // 26.09

“Magus Algus” KV Võrus // 31.10

EHTL-i KV Tallinnas // 21.11

Tallinn International Open // 27.11

Tantsutuur 2010 // 4.12

Turniir “Pärnu jõulud” // 18.12

LA EMV // 31.01

Turniir “Mustamäe Talv” // 8.02

ST EMV // 28.02

Turniir “Reveranss 2009”, Läti // 14.03

Dance World Cup, Helsinki // 21.03

Klubi kevadlaager // 28.03

Ritmo XIII // 18.04

Sõpruskohtumine Varstus // 17.05

Hobitantsijate KV Vastsemõisas // 23.05

Pärnu seeniortantsu 30.a juubel // 31.05

Tantsupäevad // 6-7.06

Tantsuõhtu // 21.08

MM sen I LA Belgias // 17.10

TK Mambo juubeliturniir // 14.11

TK Cris turniir // 21.11

Turniir “Hobitreff 2009” // 21.11

Tallinn, International Open // 28.11

Tantsutuur 2009 // 12.12

ST EMV // 19.01

Hobitantsijate I KV // 1.02

MM sen I ST Belgias // 9.02

LA EMV // 16.02

Tantsupäev Põlvas // 13.04

Ritmo XII // 19.04

Turniir “Dance Festival ” Vilnius // 26.04

Stiilipidu “Kirevad lipsud ja stiilsed kaelaehted” // 17.05

Hobitantsulaager // 30.08

Turniir “Autumn of Sigulda” // 27.09

Hobitantsijate KV // 10.10

Turniir “Rubens Burviba” // 15.11

Sügisene tantsuõhtu // 22.11

Tallinn International Open // 29.11

Tantsutuur 2008 // 13.12

Grand Prix, Riga // 21.12

ST EMV // 3.02.

Hobitantsijate I KV // 17.02

Talvelaager Põlvas // 24.02

Open Lithuaninan championships for medallist // 17.03

Turniir “Come dancing” , Läti // 15.04

Turniir “Haabersti Kevad” // 21.04

Ritmo XI // 28.04

Turniir “Nõmme Kevad” // 12.05

European Tournament for Dancing Students // 25.05

Turniir “Suve algus”, Pärnu // 3.06

Klubi vabaõhuüritus Sõrmuse talus // 18.06

Üle-eestiline hobitantsulaager Nõos // 3.08

IDSF “Riga Open” // 30.09

Hobitantsu III KV, aastakarikate jagamine // 27.10

Klubi sügislaager Saarepeedil // 17.11

Tallinn International Cup // 24.11

EMV hobitantsijatele “Tantsutuur 2007” // 15.12

Klubi talvelaager // 21.01

Stiilipidu “Maagia maailm” // 4.02

Hobitreff 2006 // 25.03

Ritmo X // 22.04

Klubi kevadlaager Väätsal  // 6.05

Suvepäevad 2006 // 10.06

Edasijõudnute laager // 26.08

Turniir “Kehra Sügis” // 28.10

Turniir “Habersti Sügis” // 12.11

Tantsutuur 2006 // 9.12

Stiilipidu “Armastu 3 apelsini vastu”  // 19.02

Ritmo VIII // 23.04

Klubi siseturniir // 24.05

Suvelaager Väätsal // 7.08

Ritmo IX // 19.11

Tekkis küsimus? Idee? Huvi? Tähelepanek?