KROONIKA

Created with Sketch.

2019

Heino Telling -Greta-Eva Kalberg

ST sen3 vaba - 1.koht

LA sen3 vaba - 1.koht

Vaata pilte GALERIIST

Heino Telling - Greta-Eva Kalberg

WDSF sen III LA - 2.koht

WDSF sen II LA - 2.koht

WDSF sen III ST - 8.koht

Aleksandr Mongolessov - Margit Piirsoo

LA sen 3+4 D - 3.koht

LA sen1 D - 3.koht

Peeter Änilane - Lumme Kadaja 

TK+Sen 4 tantsu - 2.koht

Heino Telling - Greta-Eva Kalberg

LA sen3 open - 2.koht

Heino Telling - Greta-Eva Kalberg

LA sen3 open - 3.koht

Raivo Lill - Lea Õunapuu
TK+Sen 4 tantsu - 1.koht
 
Peeter Änilane - Lumme Kadaja
TK+Sen 4 tantsu - 3.koht

Heino Telling - Greta-Eva Kalberg 

sen3 open ST ja LA - 1.koht

Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo

sen3 D LA - 3.koht

Algajad
Reido Parts - Angelika Sofia  Sapatšuk  - 1.koht
Janar Tilga - Angela Vuks -3.koht
 
Aleksandr Mongolessov - Margit Piirsoo
sen3 D LA - 3.koht
 
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
sen3 open ST ja LA-  1.koht 

Heino Telling - Greta-Eva Kalberg

sen3 EESTI MEISTRID

Heino Telling - Greta-Eva Kalberg

sen3 EESTI MEISTRID

Heino Telling - Greta-Eva Kalberg

sen3 EESTI MEISTRID

vaata lähemalt GALERIIST

2018

Kert Kotkas - Aita Ambos

algajad - 1.koht

sen2 E ST ja LA - 3.koht

 

Andrus Aukust - Merike Muttik

sen3 E ST - 2.koht

sen3 E LA - 1.koht

sen3 D  ST - 2.koht

sen3 D LA - 1.koht

 

Denis Tšertšel - Maarja Aso

sen1 C LA - 1.koht

 

Aivo Tuvi - Signe Saarva

sen2 C ST - 2.koht

Peeter Änilane - Lumme Kadaja

algajad 4-tantsu - 3.koht

 

Viljar Männigo - Diana Heliste

TK E ST ja LA- 1.koht

TK D ST ja LA - 1.koht

 

Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo

sen 3 D  ST - 2.koht

sen3 D LA - 1.koht

 

Mati Uusrand - Anneli Lukason

sen3 D ST ja LA - 3.koht

 

Heino Telling - Greta-Eva Kalberg

sen B open ST ja LA - 1.koht

Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo

sen3 open ST ja LA - 1.koht

Viljar Männigo - Diana Heliste

TK E ST - 2.koht

TK E LA - 3.koht

TK D ST ja LA - 3.koht

 

Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo

sen 3 D  ST - 2.koht

sen3 D LA - 1.koht

 

Heino Telling - Greta-Eva Kalberg

sen B open ST - 1.koht

sen B open LA - 2.koht

Vaata pilte GALERIIST

Peeter Änilane - Lumme Kadaja

algajad 4.tantsu - 1.koht

 

Viljar Männigo - Diana Heliste 

TK E ST ja LA - 1. koht

 

Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo

sen3 D ST  ja LA - 2.koht

 

Andrus Aukust - Merike Muttik

sen3 D ST ja LA - 3.koht

Viljar Männigo - Diana Heliste

TK D ST - 3.koht

TK D LA - 1.koht

 

Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo

sen3 D ST ja LA - 1.koht

Viljar Männigo - Diana Heliste

TK D ST ja LA - 1.koht

 

Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo

sen3 D LA -1.koht

sen 3 open ST -3.koht

Vaata pilte GALERIIST

Viljar Männigo - Diana Heliste

TK E ST ja LA - 1.koht

TK D ST - 2.koht

TK D LA - 1.koht

Viljar Männigo - Diana Heliste

sen1 D ST - 2.koht

sen1 D LA - 2.koht

Urmas Ritsoson - Linda Mölder

algajad 4-tantsu - 3.koht

 

Andrus Aukust - Merike Muttik

sen3 D LA - 2.koht

Kert Kotkas - Aita Ambos

algajad 4-tantsu - 2.koht

 

Viljar Männigo - Diana Heliste

TKD ST - 1.koht

TKD LA -1.koht

 

Denis Tšertšel - Maarja Hunt

sen1D LA - 1.koht

 

Andrus Aukust - Merike Muttik

sen3D ST - 3.koht

sen3D LA - 1.koht

 

Mati Uusrand - Anneli Lukason 

sen4D LA - 3.koht

 

Heino Telling - Greta-Eva Kalberg 

sen2 open LA - 2.koht

Lennart Kaarna - Heidi Tamm

sen1 D ST - 2.koht

sen1 D LA -3.koht

Viljar Männigo - Diana Heliste

TK E ST ja LA - 1.koht

 

Kert Kotkas - Aita Ambos

Algajad 4-tantsu - 3.koht

Andrus Aukust - Merike Muttik

sen III  - 3.koht

 

Denis Tšertšel - Maarja Hunt

sen I - 3.koht

Vaata pilte GALERIIST

Tantsuspordi teekond

Laagrid ja tantsupäevad

Stiilipeod

Tantsutuur