Galerii

& kroonika

 15-aastat aktiivset tegutsemist sisaldab säravaid hetki tantsupõrandal ning südamlikke ja lustakaid emotsioone klubi kogukonnas väljasõitudel, laagrites või stiilipidudel. Tantsimine on huviring, kus kõlab kaunis muusika, koos on tore seltskond ning hea tuju saab olema garanteeritud. 

Ürituste galerii

ETSL KV // 17.10. 2020 Põlva

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Algajad 2-tantsu – 2.koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Videod siit : Algajd 2-tantsu; Algajad 4-tantsu; E-klass ST/LA; D-klass ST; 1+2  vabaklass ST.

ETSL KV // 26.09. 2020 Tallinn

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Palju õnne Andrus!
Aleksander Mnogolessov 75!
Palju õnne Ailo!
ETSL KV // 7.03. 2020 Pirita

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Raivo Lill – Lea Õunapuu

Urmas Ritsoson – Linda Mölder

Algajad 2-tantsu – 2. koht 

Algajad 4-tantsu – 2. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Palju õnne Maarit!
EMV 10-tantsus // 22.02.2020 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen III 1. koht – Eesti meistrid

no images were found

Palju õnne Heidi!
ETSL KV // 8.02. 2020 Pirita

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Algajad 2-tantsu 1. koht

Algajad 2-tantsu 2. koht  Algajad 4-tantsu 3. koht

sen3 vaba LA – 1. koht

no images were found

LA EMV // 25.01.2020 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen III 1. koht – Eesti meistrid

no images were found

Palju õnne, Jane!
Palju õnne, Hendrik!
Klubi talvelaager // 3- 5.01.2020 Lahmuse

no images were found

2019
Palju õnne Margit!
Tiitlivõistlused 2019
Ülevaade Tantsuklubi "Sinilind" 15-aastasest tegutsemisest.
Tantsuklubi Sinilind ajaloofond: võistluseeriad "TANTSUTUUR" ja "RITMO"
Tantsuklubi Sinilind ajaloofond "OH AEGU AMMUSEID..."

Kroonika

2019 Tegevused

WDSF Open “Spain 2019”, Guadalajara/Hispaania // 8.12 

WDSF sen III LA World Championship, Guadalajara /Hispaania // 7.12 

ETSL KV // 7.12

ETSL KV // 02.11

ETSL KV Võrus // 5.10

TK Sinilind 15 hooaja avaüritus // 5.09

Tallinn Trophy 2019 // 24-25.08

ETSL KV Kohilas// 1.06

WDSF Open de Paris // 24-26.05

WDSF Nice Open // 27-28.04

ETSL KV Põlva // 13.04

ETSL KV Jüril // 6.04

ETSL KV Tallinnas // 30.03

ST EMV Tallinnas // 9.03

EMV 10-tantsus, Tartus // 9.02

LA EMV Tallinnas // 19.01

Klubi talvelaager  Lahmusel // 4-6.01

Klubi stiilipidu “SSSS” // 3.01

bg icon
2019

2018 Tegevused

Tantsutuur 2018 // 7.detsember, Tartu

ETSL KV // 1.detsember, Tallinn

Tallinn Open // 24,25.november, Tallinn

ETSL KV // 17.november, Tallinn

Klubisisene üritus: ettetantsimine // 17.oktoober, Tartu

ETSL KV // 20.oktoober, Põlva

ETSL KV // 6.oktoober, Jüri

ETSL KV // 29.september, Tallinn

Klubi Suvelaager // Lahmuse

Turnii “Tähtede sära” // 2.juuni, Jõhvi

Tähtede turniir // 12.mai, Jüri

Ritmo Open // 21.aprill, Tallinn

ETSL KV // 1.aprill, Nõo

EMV 10-tantsus // 17.märts, Põlva

EYSL KV // 10.märts, Jüri

Turniir “Tähtede sära” // 3.märts, Põlva

LA EMV // 10.veebruar, Tartu

ST EMV // 27.jaanuar

Klubi talvelaager // 5-7.jaanuar, Lahmuse

bg icon
2018

2017 Tegevused

Klubi talvelager // 6-8.01

ETSL-i KV Pirital // 21.01

EMV 10-tantsus // 4.02

Klubivõistlus “Tähtede sära” // 11.02

LA EMV // 25.02

ETSL-i KV Jüril // 26.02

ST EMV // 25.03

ETSL-i KV Jüril // 26.03

ETSL- i turniir Tartus // 8.04

Kevadball ja KV Kehras // 15.04

Ritmo XXI // 22.04

ETSL-i KV Jüril // 29.04

Turniir 2Tähtede sära” // 13.05

ETSL-i KV Jüril // 20.05

WDSF Tartu Open // 27.05

Elva Kevad // 3.06

Klubi juunilaager // 16-18.06

Klubi augustilaager // 19,20.08

ETSL-i KV Jüril // 08.10

ETSL-i KV Jüril // 11.11

Tantsutuur 2017 // 10.12

Klubi aastavahetutrall “Kummalised kuulsused” // 28.12

bg icon
2017

2016 Tegevused

Klubi talvelager // 6-8.01

ETSL-i KV Pirital // 21.01

EMV 10-tantsus // 4.02

Klubivõistlus “Tähtede sära” // 11.02

LA EMV // 25.02

ETSL-i KV Jüril // 26.02

ST EMV // 25.03

ETSL-i KV Jüril // 26.03

ETSL- i turniir Tartus // 8.04

Kevadball ja KV Kehras // 15.04

Ritmo XXI // 22.04

ETSL-i KV Jüril // 29.04

Turniir 2Tähtede sära” // 13.05

ETSL-i KV Jüril // 20.05

WDSF Tartu Open // 27.05

Elva Kevad // 3.06

Klubi juunilaager // 16-18.06

Klubi augustilaager // 19,20.08

ETSL-i KV Jüril // 08.10

ETSL-i KV Jüril // 11.11

Tantsutuur 2017 // 10.12

Klubi aastavahetutrall “Kummalised kuulsused” // 28.12

bg icon
2016

2015 Tegevused

Klubi talvelaager // 2-4.01

ST EMV // 17.01

Klubivõistlus Tallinnas // 8.02

LA EMV // 14.02

ETSL-i KV Jüril // 1.03

ETSL-i KV Nõos // 15.03

EMV 10-tantsus // 21.03

ETSL-i KV Kosel // 4.04

Ritmo XIX // 18.04

Klubivõistlus Pärnus // 31.05

Klubi I suvelaager // 26-28.06

Klubi II suvelaager // 21-23.08

Klubivõistlus Tallinnas // 19.09

Klubivõistlus “Tähtede sära” Põlvas // 10.10

Helsinki Open // 17.10

ETSL-i KV Jüril // 17.10

Tallinn Open // 28.11

Tantsutuur 2015 // 6.12

Baltic Grand Prix // 18.12

bg icon
2015

2014 Tegevused

Klubi talvelaager “Talvine tantsutrimm” // 3-5.01

ST EMV // 18.01

LA EMV // 1.02

ETSL KV // 8.02

EMV 10-tantsus // 24.02

Ritmo XVIII // 19.04

ETSL KV “Pärnu Summer 2014” // 7.06

Klubi suvelaager // 13-14.06

Klubivõistlus Põlvas // 13.10

ETSL-i KV Kiilis // 25.10

ETSL-i KV Arukülas // 8.11

Klubivõistlus Siguldas // 6.12

Tantsutuur 2014 // 13.12

bg icon
2014

2013 Tegevused

EHTL-i KV Võsul // 9.02

Ritmo XVII // 13.04

Tartu Cup // 18.05

Suverõõm 2013 // 15.06

Klubi suvelaager “Suvine tantsulaks” Lahmusel // 29,30.juuni

EHTL-i KV Põlvas // 13.10

Sigilda Rudens // 25.10

EHTL-i KV Rakveres // 23.11

Tantsutuur 2013 // 14.12

bg icon
2013

2012 Tegevused

EHTL-i KV Maardus // 15.01

ST EMV // 28.01

EHTL-i KV Võsul // 11.02

“Master Cup” Helsinki // 18.02

LA EMV // 25.02

EHTL-i KV Narvas // 1.03

EHTL-i KV Suure-Jaanis // 24.03

Kevadball Mäetaguse mõisas // 30.03

LDSF-i võistlus // 7.04

EHTL-i KV // 7.04

Ritmo XVI // 20.04

Old Thomas Trophy // 21.04

ETSL KV “Tartu Cup” // 12.05

Suverõõm 2012 // 30.06-1.07

TK “Star” klubivõistlus Helsinkis // 18.08

WDSF Tallinn Open // 29.09

EHTL-i KV Põlvas // 21.10

EHTL-i KV Kiilis // 11.11

Tallinn International Open // 24.11

Tantsutuur 2012 // 2.12

bg icon
2012

2011 Tegevused

ST EMV // 30.01

EHTL-i KV Võsul // 13.02

EV aastapäeva tähistamine tantsupäevana // 24.02

LA EMV // 26.02

EHTL-i KV Narvas // 6.03

EMV 10-tantsus // 19.03

EHTL-i KV Suure-Jaanis // 26.03

Ritmo XV // 22.04

Turniir “Pärnu Suvi”  1.05

Klubi hooaaja lõpulaager // 4.06

EHTL-i suvelaager “Suverõõm 2011” // 1.-3.07

ETL-i KV Põlvas // 15.10

Helsinki Open // 22.10

Sügisturniir Viimsis // 13.11

EHTL-i KV // 19.11

Tantsuturniir 2011 // 4.12

bg icon
2011

2010 Tegevused

LA EMV // 30.01

EHTL-i KV Võsul // 7.02

Turniir “Ziemevalsis” Valkas // 20.02

ST EMV // 27.02

Klubi tantsupäev // 7.03

EMV 10-tantsus // 13.03

EHTL-i KV Suure-Jaanis // 27.03

Ritmo XIV // 17.04

TK “Cris” tantsuturniir // 1.05

EHTL-i KV Narvas // 15.05

Turniir “Pärnu Suvi” // 5.06

Klubi III grupi hooaja lõpulaager // 12.06

EHTL-i laager-turniir “Suverõõm 2010” // 18.06

EHTL-i KV Tallinnas // 26.09

“Magus Algus” KV Võrus // 31.10

EHTL-i KV Tallinnas // 21.11

Tallinn International Open // 27.11

Tantsutuur 2010 // 4.12

Turniir “Pärnu jõulud” // 18.12

bg icon
2010

2009 Tegevused

LA EMV // 31.01

Turniir “Mustamäe Talv” // 8.02

ST EMV // 28.02

Turniir “Reveranss 2009”, Läti // 14.03

Dance World Cup, Helsinki // 21.03

Klubi kevadlaager // 28.03

Ritmo XIII // 18.04

Sõpruskohtumine Varstus // 17.05

Hobitantsijate KV Vastsemõisas // 23.05

Pärnu seeniortantsu 30.a juubel // 31.05

Tantsupäevad // 6-7.06

Tantsuõhtu // 21.08

MM sen I LA Belgias // 17.10

TK Mambo juubeliturniir // 14.11

TK Cris turniir // 21.11

Turniir “Hobitreff 2009” // 21.11

Tallinn, International Open // 28.11

Tantsutuur 2009 // 12.12

bg icon
2009

2008 Tegevused

ST EMV // 19.01

Hobitantsijate I KV // 1.02

MM sen I ST Belgias // 9.02

LA EMV // 16.02

Tantsupäev Põlvas // 13.04

Ritmo XII // 19.04

Turniir “Dance Festival ” Vilnius // 26.04

Stiilipidu “Kirevad lipsud ja stiilsed kaelaehted” // 17.05

Hobitantsulaager // 30.08

Turniir “Autumn of Sigulda” // 27.09

Hobitantsijate KV // 10.10

Turniir “Rubens Burviba” // 15.11

Sügisene tantsuõhtu // 22.11

Tallinn International Open // 29.11

Tantsutuur 2008 // 13.12

Grand Prix, Riga // 21.12

bg icon
2008

2007 Tegevused

ST EMV // 3.02.

Hobitantsijate I KV // 17.02

Talvelaager Põlvas // 24.02

Open Lithuaninan championships for medallist // 17.03

Turniir “Come dancing” , Läti // 15.04

Turniir “Haabersti Kevad” // 21.04

Ritmo XI // 28.04

Turniir “Nõmme Kevad” // 12.05

European Tournament for Dancing Students // 25.05

Turniir “Suve algus”, Pärnu // 3.06

Klubi vabaõhuüritus Sõrmuse talus // 18.06

Üle-eestiline hobitantsulaager Nõos // 3.08

IDSF “Riga Open” // 30.09

Hobitantsu III KV, aastakarikate jagamine // 27.10

Klubi sügislaager Saarepeedil // 17.11

Tallinn International Cup // 24.11

EMV hobitantsijatele “Tantsutuur 2007” // 15.12

bg icon
2007

2006 Tegevused

Klubi talvelaager // 21.01

Stiilipidu “Maagia maailm” // 4.02

Hobitreff 2006 // 25.03

Ritmo X // 22.04

Klubi kevadlaager Väätsal  // 6.05

Suvepäevad 2006 // 10.06

Edasijõudnute laager // 26.08

Turniir “Kehra Sügis” // 28.10

Turniir “Habersti Sügis” // 12.11

Tantsutuur 2006 // 9.12

bg icon
2006

2005 Tegevused

Stiilipidu “Armastu 3 apelsini vastu”  // 19.02

Ritmo VIII // 23.04

Klubi siseturniir // 24.05

Suvelaager Väätsal // 7.08

Ritmo IX // 19.11

bg icon
2005